O nas

                                              

         widok z naszego okna

Kim jesteśmy?

Przede wszystkim zwolennikami zdrowego żywienia, opartego na żywności naturalnej, lokalnej i ekologicznej. To co jemy – ma znaczenie. Niby oczywiste, a jednak zadziwiające, że dotarło do nas dopiero, gdy rodzinnie zapadliśmy na zdrowiu.

Zwrot ku żywności pochodzącej ze dobrych źródeł zaowocował zmianami w całej naszej rodzinie. Nagle okazało się, że dziadkowie nie potrzebują leków na nadciśnienie, dzieciaki nie mają trądziku, a my kłopotów ze zmęczeniem i brakiem energii.

Nie chcemy epatować historią choroby, uwierzcie tylko, że gdyby nie radykalna zmiana sposobu żywienia nie mogłabym dzisiaj funkcjonować w pełni ciesząc się życiem i czerpiąc z niego wszystko, co najlepsze. Co więcej, pewnie nie powstałaby nasza ManufakturaA.

Zwłaszcza, że mniej więcej w tym samym okresie, moja dziś ponad dziewięćdziesięcioletnia babcia pokazała mi swój kajet z przepisami! Oto dowód:


Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom produktów ekologicznych, mało przetworzonych i pochodzących z gospodarstw, które osobiście odwiedzamy (w tym miejscu pozdrawiamy naszych znajomych rolników ekologicznych!), również tych zagranicznych (byliśmy u naszych dostawców ze Słowacji i Węgier).

Produkowane przez nas produkty posiadają certyfikat czyli znak towarowy zielony „ekolistek” EKO, który jest gwarantem najwyżej jakości i bezpieczeństwa.

Tutaj dowiesz się jak działa certyfikacja ekologiczna i dlaczego jest tak ważna.

Będąc członkiem Polskiej Izby Żywności Ekologicznej (www.pize.pl), staramy się szerzyć świadomość konieczności powrotu do naturalnej żywności, pozbawionej pestycydów i herbicydów, bez wątpienia szkodzących zdrowiu człowieka.

Ostatecznie, dla zdecydowanej większości z nas, najwyższą wartością jest zdrowie. Skorzystajmy z szansy jaką daje zdrowy styl żywienia. Zapewniamy, że produkowane przez nas przetwory, kiszonki, musy, przeciery, sosy i pasty są i zdrowe i smaczne!

Tak smaczne, że zajadają się nimi nasze dzieciaki!

Nie używamy w produkcji polepszaczy, stabilizatorów, konserwantów, Nasze przetwory utrwalamy naturalnie: pasteryzując przez krótki czas, tak aby straty wartości odżywczych były jak najmniejsze. W końcu to przepisy babci Zosi.

UWAGA: Poszukujemy dostawców surowców w jakości BIO i ORGANIC.

Nasz certyfikat: certyfikat ManufakturaA Agnieszka Żarek 2017

 

ManufakturA  jest członkiem

Polskiej Izby
Żywności Ekologicznej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress